Gyöngy Patikák

Gyógyszertárkereső

ALGOFLEX®

Algoflex Duo 400 mg/100 mg filmtabletta 24x

Láz- és fájdalom

Az Algoflex Duo-ban lévő ibuprofén koffeinnel kombinálva még gyorsabb és erősebb fájdalomcsillapítást nyújt, mint az ibuprofén önmagában*. (*a monokomponensű 400mg ibuprofén tablettához képest)

2629 Ft

MOST CSAK

Egységár: 109,5 Ft/db

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Termék információk

Kategória

Láz- és fájdalom

Gyártó neve

Sanofi-Aventis Zrt.

Elérhető kiszerelés

24 db

Gyártó elérhetősége

1045 Budapest, Tó utca 1-5.

Hatóanyag

ibuprofén/koffein

Formula

filmtabletta

MOST CSAK

Algoflex Duo 400 mg/100 mg filmtabletta 24x

ALGOFLEX®

Algoflex Duo 400 mg/100 mg filmtabletta 24x

Láz- és fájdalom

Az Algoflex Duo-ban lévő ibuprofén koffeinnel kombinálva még gyorsabb és erősebb fájdalomcsillapítást nyújt, mint az ibuprofén önmagában*. (*a monokomponensű 400mg ibuprofén tablettához képest)

2629 Ft

Egységár: 109,5 Ft/db

Akciós időszak: 2021. július 1 - 31.

Megnézem hol kapható

VN

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Itt vásárolhatja meg

Hozzám legközelebbi gyógyszertár